Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

Наградно путовање за такмичаре из веронауке

Ученици наше школе, који су освојили прво место на општинском такмичењу из верске наставе, заједно са победницима са других београдских општина, отишли су на наградно дводневно путовање 1. и 2. јуна 2019. године.
Ученици су најпре, под самом планином Каблар, непосредно уз Овчар-бању, посетили манастир Благовештење. Затим су, уз краће паузе наставили пут до манастира Милешева. У Милешеви их је дочекао епископ милешевски Атанасије. Након краћег сусрета са епископом, ђаци су имали прилике да детаљније обиђу манастирски комплекс, одморе се и преспавају у конаку манастира. Следеће јутро отпочело је архијерејском литургијом. Епископ Атанасије одржао је дивну беседу и изразио радост због сусрета са вероучитељима и ђацима, на чијем је челу некада и сам био као председник Одбора за верску наставу. У милешевској епархији ђацима је уприличен величанствен дочек. На самом крају сусрета, епископ је ученицима поделио поклоне - књиге и иконе у знак сећања на овај радостан сусрет.
У повратку, такмичари су посетили манастир Бања код Прибоја, где су такође срдачно дочекани.