Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СТАРИЈЕ ОД 17 ГОДИНА МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.ГОДИНЕ

Полагање пријемних испита за упис у специјализоване средње школе и одељења

Распоред писаних провера

29.05.2019. учествовали смо у Дану изазова

Дан 29.05.2019. се у свим основним и средњим школама у Србији обележава као Дан изазова. Циљ је да се омасови физичка активност ученика и да се тог дана нарочито акценат стави на физичко васпитање и спортске активности. Ми смо ту прилику искористили у оквиру наставног предмета Здравље и спорт, тако што смо, уместо у учионици, наставу реализовали на Старом Дифу. Наиме, Асоцијација спорт за све је Дан изазова организовала за све љубитеље рекреације и спорта, свих узраста и професија уз благовремено пријаву за учешће. Тридесетак наших ученика се опробало у разним игрицама: пикадо, набацивање обручева, шутирање тројки, баскет, коцкице преко мрезе и још пуно тога. Деца су се добро забавила и уморила.