Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

29.05.2019. учествовали смо у Дану изазова

Дан 29.05.2019. се у свим основним и средњим школама у Србији обележава као Дан изазова. Циљ је да се омасови физичка активност ученика и да се тог дана нарочито акценат стави на физичко васпитање и спортске активности. Ми смо ту прилику искористили у оквиру наставног предмета Здравље и спорт, тако што смо, уместо у учионици, наставу реализовали на Старом Дифу. Наиме, Асоцијација спорт за све је Дан изазова организовала за све љубитеље рекреације и спорта, свих узраста и професија уз благовремено пријаву за учешће. Тридесетак наших ученика се опробало у разним игрицама: пикадо, набацивање обручева, шутирање тројки, баскет, коцкице преко мрезе и још пуно тога. Деца су се добро забавила и уморила.