Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

25.05. у Топчидерском парку одржан је Сајам спорта општине Савски венац

У суботу, 25.05.2019. у Топчидерском парку одржан је Сајам спорта општине Савски венац. Поред представника разних спортских клубова и удружења, по први пут су учествовале основне и средње школе са општине. Ми смо искористили ту прилику да представимо нашу школу, посебно ваннаставне активности на које смо поносни. Сви присутни ученици, спортисти, родитељи и најмлађи имали су прилику да се опробају у разним спортским играма. Гимназија "Свети Сава" је имала неколико представника и за видео игрице, а 1. место (тастатуру) освојио је нас ученик Дамир Дуковски 24.