Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

25.05. у Топчидерском парку одржан је Сајам спорта општине Савски венац

У суботу, 25.05.2019. у Топчидерском парку одржан је Сајам спорта општине Савски венац. Поред представника разних спортских клубова и удружења, по први пут су учествовале основне и средње школе са општине. Ми смо искористили ту прилику да представимо нашу школу, посебно ваннаставне активности на које смо поносни. Сви присутни ученици, спортисти, родитељи и најмлађи имали су прилику да се опробају у разним спортским играма. Гимназија "Свети Сава" је имала неколико представника и за видео игрице, а 1. место (тастатуру) освојио је нас ученик Дамир Дуковски 24.