Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

1. место на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе Тодор Мајсторовић 4/7

26.5.2019. Тодор Мајсторовић 4/7 поновио је прошлогодишњи успех на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу. Освојио је још један сребрњак Вукове задужбине, показао своје велико знање из граматике и лингвистике, али и других области и постао лидер генерације коју испраћамо.
Честитамо Тодору и стручном већу српског језика и књижевности на још једном великом успеху!