Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

1. место на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе Тодор Мајсторовић 4/7

26.5.2019. Тодор Мајсторовић 4/7 поновио је прошлогодишњи успех на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу. Освојио је још један сребрњак Вукове задужбине, показао своје велико знање из граматике и лингвистике, али и других области и постао лидер генерације коју испраћамо.
Честитамо Тодору и стручном већу српског језика и књижевности на још једном великом успеху!