Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Распоред писаних провера за трећи класификациони период

1. место на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе Тодор Мајсторовић 4/7

26.5.2019. Тодор Мајсторовић 4/7 поновио је прошлогодишњи успех на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу. Освојио је још један сребрњак Вукове задужбине, показао своје велико знање из граматике и лингвистике, али и других области и постао лидер генерације коју испраћамо.
Честитамо Тодору и стручном већу српског језика и књижевности на још једном великом успеху!