ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

1. место на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе Тодор Мајсторовић 4/7

26.5.2019. Тодор Мајсторовић 4/7 поновио је прошлогодишњи успех на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу. Освојио је још један сребрњак Вукове задужбине, показао своје велико знање из граматике и лингвистике, али и других области и постао лидер генерације коју испраћамо.
Честитамо Тодору и стручном већу српског језика и књижевности на још једном великом успеху!