Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Упутства и информације о пријављивање и полагање испита разредног испита из италијанског језика су у прилогу.