Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

17.5. На Гимназијади 2019. друго место у баскету!

На Гимназијади 2019. у 3. београдској гимназији, после тродневних борби, освојили смо 2. место у баскету.
Први пут су играли по новим ФИБА правилима, а баскет је званично уврштен у олимпијски спорт на олимпијади 2020г.
Успеху наших сребрних момака претходило је тродневно надигравање. У другом колу победили смо 14. београдску гимназију, у трећем Земунску, у 4. колу 7. гимназију и у финалу смо играли са 9. београдском гимназијом.
Честитамо нашим сребрним баскеташима: Степановић Урош 3/6, Арамбашић Лука 3/2, Вучићевић Огњен 3/2 и Шотра Вељко 3/2.