Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

И ове године велики успех на Републичком такмичењу "Књижевна олимпијада"

На Републичком такмичењу "Књижевна олимпијада" одржаном 12.5.2019. у Сремским Карловцима представљало нас је 7 величанствених ученица са сјајним професоркама Јеленом Ђорђевић, Вером Лазаревић и Сањом Радосављевић.

Оствариле су изванредан успех:

Прво место освојила је Невена Ерић 3/4, друго Ања Мишчевић 3/6, а треће Марија Лештанин, Андријана Павловић 3/7 и Сандра Бубања 1/8.

Честитамо од срца свим ученицама и помињемо и сјајне резултате Катарине Костић 1/2 и Ане Тице 3/3.

Идемо даље до Тршића 26. 5. 2019. на републичко такмичење из српског језика и језичке културе где нас, већ четврту годину, представља прошлогодишњи добитник сребрњака Вукове задужбине, Тодор Мајсторовић 4/7.