Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

И ове године велики успех на Републичком такмичењу "Књижевна олимпијада"

На Републичком такмичењу "Књижевна олимпијада" одржаном 12.5.2019. у Сремским Карловцима представљало нас је 7 величанствених ученица са сјајним професоркама Јеленом Ђорђевић, Вером Лазаревић и Сањом Радосављевић.

Оствариле су изванредан успех:

Прво место освојила је Невена Ерић 3/4, друго Ања Мишчевић 3/6, а треће Марија Лештанин, Андријана Павловић 3/7 и Сандра Бубања 1/8.

Честитамо од срца свим ученицама и помињемо и сјајне резултате Катарине Костић 1/2 и Ане Тице 3/3.

Идемо даље до Тршића 26. 5. 2019. на републичко такмичење из српског језика и језичке културе где нас, већ четврту годину, представља прошлогодишњи добитник сребрњака Вукове задужбине, Тодор Мајсторовић 4/7.