Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Друго место на Националној географској олимпијади Игор Николић ученик 3/7

На петој Националној географској олимпијади одржаној од 17. до 19. маја у Београду учествовали су ученици наше школе: Тодор Мајсторовић 4/7, Игор Николић 3/7 и Петар Нићифоровић 2/3.
Игор Николић ученик 3/7 освојио је друго место у конкуренцији 117 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховом професору.