Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

Mлади информатичари посетили су "FIS Serbia"

Средином априла ученици ИТ одељења са одељењским старешином Иваном Обрадовић посетили су компанију FIS Serbia где су имали прилику да чују нешто више о компанији, о програмерским пословима, као и о томе шта могу једног дана да раде у тој комапнији.

Наши љубазни домаћини су им показали и како се забављају и релаксирају у паузама.

Ова посета изазвала је одушевљење код ученика, јер су имали прилику да се упознају са једном нашом успешном ИТ компанијом и пре свега феноменалним условима рада за које нису веровали да постоје и на овим просторима.

Захваљујемо се компанији FIS Serbia на показаном гостопримству и са нестрпљењем ишчекујемо будуће сусрете.