Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Mлади информатичари посетили су "FIS Serbia"

Средином априла ученици ИТ одељења са одељењским старешином Иваном Обрадовић посетили су компанију FIS Serbia где су имали прилику да чују нешто више о компанији, о програмерским пословима, као и о томе шта могу једног дана да раде у тој комапнији.

Наши љубазни домаћини су им показали и како се забављају и релаксирају у паузама.

Ова посета изазвала је одушевљење код ученика, јер су имали прилику да се упознају са једном нашом успешном ИТ компанијом и пре свега феноменалним условима рада за које нису веровали да постоје и на овим просторима.

Захваљујемо се компанији FIS Serbia на показаном гостопримству и са нестрпљењем ишчекујемо будуће сусрете.