Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

24.04. Ускршњи рок-концерт

У среду 24.4. између 13 и 14 часова у међусмени изведен је мини рок-концерт наших ученика Милановић Драгане II3 (вокал), Јокић Александра II3 (клавијатура) и Чардаклије Алексе IV4 (гитара).
Извођене су песме групе: Hot Chilly Pepers (Californication …), Avici (Wake me up)... на опште задовољство и учесника и слушалаца.