Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Распоред писаних провера за трећи класификациони период

24.04. Ускршњи рок-концерт

У среду 24.4. између 13 и 14 часова у међусмени изведен је мини рок-концерт наших ученика Милановић Драгане II3 (вокал), Јокић Александра II3 (клавијатура) и Чардаклије Алексе IV4 (гитара).
Извођене су песме групе: Hot Chilly Pepers (Californication …), Avici (Wake me up)... на опште задовољство и учесника и слушалаца.