Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

24.04. Ускршњи рок-концерт

У среду 24.4. између 13 и 14 часова у међусмени изведен је мини рок-концерт наших ученика Милановић Драгане II3 (вокал), Јокић Александра II3 (клавијатура) и Чардаклије Алексе IV4 (гитара).
Извођене су песме групе: Hot Chilly Pepers (Californication …), Avici (Wake me up)... на опште задовољство и учесника и слушалаца.