Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Четвртак, 9. мај 2019. 19:30 Xуманитарна рок журка “Сава Рока!”

У четвртак, 9. маја 2019. године сa почетком у 19:30 по други пут биће одржана хуманитарна рок журка “Сава Рока”! Сав приход биће дониран фондацији “Подржи живот”.
Овом приликом позивамо све бивше, садашње и будуће ученике наше гимназије да дођу на журку. Родитељи, као и ближа и даља родбина, су такође добродошли.
Карте су у продаји по цени од 150 динара. Можете их купити у приземљу гимназије, а продаваће се и на улазу пред саму журку 9. маја.
Специјални гост журке је фронтмен групе “Електрични оргазам”, Срђан Гојковић Гиле.
Дођите да се дружимо и да помогнемо онима којима је помоћ најпотребнија.