Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Распоред писаних провера за трећи класификациони период

Четвртак, 9. мај 2019. 19:30 Xуманитарна рок журка “Сава Рока!”

У четвртак, 9. маја 2019. године сa почетком у 19:30 по други пут биће одржана хуманитарна рок журка “Сава Рока”! Сав приход биће дониран фондацији “Подржи живот”.
Овом приликом позивамо све бивше, садашње и будуће ученике наше гимназије да дођу на журку. Родитељи, као и ближа и даља родбина, су такође добродошли.
Карте су у продаји по цени од 150 динара. Можете их купити у приземљу гимназије, а продаваће се и на улазу пред саму журку 9. маја.
Специјални гост журке је фронтмен групе “Електрични оргазам”, Срђан Гојковић Гиле.
Дођите да се дружимо и да помогнемо онима којима је помоћ најпотребнија.