Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Хуманитарна акција фарбања васкршњих јаја

24.04. Данас је у нашој школи одржана хуманитарна акција фарбања васкршњих јаја. У овој акцији учествовали су ученици свих разреда. Три најлепша јаја биће награђена.
Сва јаја донирана су Свратишту за децу, а у оквиру секције Фрактали израђене су и честитке са пригодним порукама.
Поред јаја, донирана је и гардероба за децу.