ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Јавне набавке назови: Јавна набавка добара – електрична енергија 02/19

У прилогу можете погледати документа о јавној набавци:

Позив за подношење понуде
Конкурсна документација