Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Наша Школа на Сајму образовања у Општини Врачар

У среду, 03.04. ученици у пратњи професорке Тијане Јовановић представили су нашу Гимназију на Сајму образовања који се традиционално одржава у Општини Врачар.
Осмацима и њиховим родитељима дате су све основне информације о смеровима у нашој гимназији, о могућностима и начину уписа у ИТ одељење, о наставницима, као и великом броју секција које постоје код нас.