ОТВОРЕНА ВРАТА

Нови кориговани распоред писаних провера за трећи класификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у априлско-мајском испитном року школске 2018/2019

Кориговани распоред писаних провера у трећем класификационом периоду

Разредни испит италијански језик мај 2019

Наша Школа на Сајму образовања у Општини Врачар

У среду, 03.04. ученици у пратњи професорке Тијане Јовановић представили су нашу Гимназију на Сајму образовања који се традиционално одржава у Општини Врачар.
Осмацима и њиховим родитељима дате су све основне информације о смеровима у нашој гимназији, о могућностима и начину уписа у ИТ одељење, о наставницима, као и великом броју секција које постоје код нас.