Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Наша Школа на Сајму образовања у Општини Врачар

У среду, 03.04. ученици у пратњи професорке Тијане Јовановић представили су нашу Гимназију на Сајму образовања који се традиционално одржава у Општини Врачар.
Осмацима и њиховим родитељима дате су све основне информације о смеровима у нашој гимназији, о могућностима и начину уписа у ИТ одељење, о наставницима, као и великом броју секција које постоје код нас.