Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Посета Музеју науке и технике

Дана 03.04.2019.г. ученици првог разреда у пратњи наставника Иване Митровић у оквиру планираних активности предмета Примењене науке посетили су Музеј науке и технике. Обезбеђен је предавач, који је спровео ученике кроз поставку на горњем и доњем спрату музеја. Том приликом ученицима је навео бројне податке и занимљивости, и објаснио начине функционисања старих уређаја. При обиласку ученици су могли видети многе експонате и сазнати нове податке о развоју науке и технике у Србији и свету.
У прилогу су дате фотографије.