Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

Посета Музеју науке и технике

Дана 03.04.2019.г. ученици првог разреда у пратњи наставника Иване Митровић у оквиру планираних активности предмета Примењене науке посетили су Музеј науке и технике. Обезбеђен је предавач, који је спровео ученике кроз поставку на горњем и доњем спрату музеја. Том приликом ученицима је навео бројне податке и занимљивости, и објаснио начине функционисања старих уређаја. При обиласку ученици су могли видети многе експонате и сазнати нове податке о развоју науке и технике у Србији и свету.
У прилогу су дате фотографије.