Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Посета Музеју науке и технике

Дана 03.04.2019.г. ученици првог разреда у пратњи наставника Иване Митровић у оквиру планираних активности предмета Примењене науке посетили су Музеј науке и технике. Обезбеђен је предавач, који је спровео ученике кроз поставку на горњем и доњем спрату музеја. Том приликом ученицима је навео бројне податке и занимљивости, и објаснио начине функционисања старих уређаја. При обиласку ученици су могли видети многе експонате и сазнати нове податке о развоју науке и технике у Србији и свету.
У прилогу су дате фотографије.