Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Септембар 2018. Посета гимназијалаца Гимназије "Пољане" из Љубљане

Наше искуство је показало да су студијске посете и размене ученика најлепша прилика за упознавање других култура и народа. Нашу школу су крајем септембра посетили ученици и наставници Гимназије Пољане из Љубљане. Више од четрдесет учесника и много више оних који су у програм били укључени индиректно уверили су се колико је лепоте изнедрила заједничка комуникација, међусобно преношење знања, учење првих речи на језику који је сличан нашем, нова пријатељства и дружења.
Посета је била осмишљена као низ активности, почев од образовних, културно-забавних до рекреативних. Гости су присуствовали презентацији наше школе, часу српског језика. Организована је занимљива уметничка радионица и спортско такмичење, шетња по Београду и планинарење на Авали.
На обострано задовољство чекамо наш одлазак у Словенију у марту 2019. године.