Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

15.03.2019. Ученици другог разреда природног смера посетили су Дечији културни центар - Радионица "Вртови света - мит и стварност"

15.03.2019. у оквиру сарадње са ђачким родитељима и Дечијим културним центром, ученици другог разреда природног смера посетили су Дечији културни центар - Радионица "Вртови света - мит и стварност" из циклуса FLORA MIRABILE - Чаробни свет биљака.
Ученике је водила проф. Мирјана Илић, а предавач је била Јасмина Бјелић Месарош - биолог, Институт за ботанику у Ботаничкој башти Јевремовац.