ОТВОРЕНА ВРАТА

Нови кориговани распоред писаних провера за трећи класификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у априлско-мајском испитном року школске 2018/2019

Кориговани распоред писаних провера у трећем класификационом периоду

Разредни испит италијански језик мај 2019

15.03.2019. Ученици другог разреда природног смера посетили су Дечији културни центар - Радионица "Вртови света - мит и стварност"

15.03.2019. у оквиру сарадње са ђачким родитељима и Дечијим културним центром, ученици другог разреда природног смера посетили су Дечији културни центар - Радионица "Вртови света - мит и стварност" из циклуса FLORA MIRABILE - Чаробни свет биљака.
Ученике је водила проф. Мирјана Илић, а предавач је била Јасмина Бјелић Месарош - биолог, Институт за ботанику у Ботаничкој башти Јевремовац.