Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

15.03.2019. Наши парламентарци посетили су Дом Народне скупштине

15.03.2019. парламентарци Ученичког парламента са професорима Вером Лазаревић и Марком Ивановићем посетили су Дом Народне скупштине уз пратњу кустоса. Посета је трајала 45 минута и у том периоду су обишли велику и малу салу, библиотеку, салон Кнеза Павла и стекли утисак о животу и раду у овој најзначајнијој законодавној институцији Републике Србије. Објекат је непроцењиве културне вредности са елементима врхунског вајарства и фреско сликарства. Руски архитекта, Никола Краснов, је у потпуности уредио ентеријер овог националног здања.
У Скупштини се чувају уметничка дела, поклони државника и дела високе библиотечке вредности.