Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

15.03.2019. Наши парламентарци посетили су Дом Народне скупштине

15.03.2019. парламентарци Ученичког парламента са професорима Вером Лазаревић и Марком Ивановићем посетили су Дом Народне скупштине уз пратњу кустоса. Посета је трајала 45 минута и у том периоду су обишли велику и малу салу, библиотеку, салон Кнеза Павла и стекли утисак о животу и раду у овој најзначајнијој законодавној институцији Републике Србије. Објекат је непроцењиве културне вредности са елементима врхунског вајарства и фреско сликарства. Руски архитекта, Никола Краснов, је у потпуности уредио ентеријер овог националног здања.
У Скупштини се чувају уметничка дела, поклони државника и дела високе библиотечке вредности.