ОТВОРЕНА ВРАТА

Нови кориговани распоред писаних провера за трећи класификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у априлско-мајском испитном року школске 2018/2019

Кориговани распоред писаних провера у трећем класификационом периоду

Разредни испит италијански језик мај 2019

15.03.2019. Наши парламентарци посетили су Дом Народне скупштине

15.03.2019. парламентарци Ученичког парламента са професорима Вером Лазаревић и Марком Ивановићем посетили су Дом Народне скупштине уз пратњу кустоса. Посета је трајала 45 минута и у том периоду су обишли велику и малу салу, библиотеку, салон Кнеза Павла и стекли утисак о животу и раду у овој најзначајнијој законодавној институцији Републике Србије. Објекат је непроцењиве културне вредности са елементима врхунског вајарства и фреско сликарства. Руски архитекта, Никола Краснов, је у потпуности уредио ентеријер овог националног здања.
У Скупштини се чувају уметничка дела, поклони државника и дела високе библиотечке вредности.