Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

27.02.2019. Председница Владе Србије и министар просвете разговарали са успешним наставницима

Председница Владе Србије Ана Брнабић и министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић разговарали су данас у Београду са најуспешнијим наставницима основних и средњих школа из Србије.
Задовољство нам је и част је да је позвана и наша колегиница Александра Црногорац, професорка српског језика и књижевности и спољни саветник министарства, која је том приликом представила нашу школу.