Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

27.02.2019. Председница Владе Србије и министар просвете разговарали са успешним наставницима

Председница Владе Србије Ана Брнабић и министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић разговарали су данас у Београду са најуспешнијим наставницима основних и средњих школа из Србије.
Задовољство нам је и част је да је позвана и наша колегиница Александра Црногорац, професорка српског језика и књижевности и спољни саветник министарства, која је том приликом представила нашу школу.