Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

27.02.2019. Председница Владе Србије и министар просвете разговарали са успешним наставницима

Председница Владе Србије Ана Брнабић и министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић разговарали су данас у Београду са најуспешнијим наставницима основних и средњих школа из Србије.
Задовољство нам је и част је да је позвана и наша колегиница Александра Црногорац, професорка српског језика и књижевности и спољни саветник министарства, која је том приликом представила нашу школу.