Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

27.02.2019. Председница Владе Србије и министар просвете разговарали са успешним наставницима

Председница Владе Србије Ана Брнабић и министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић разговарали су данас у Београду са најуспешнијим наставницима основних и средњих школа из Србије.
Задовољство нам је и част је да је позвана и наша колегиница Александра Црногорац, професорка српског језика и књижевности и спољни саветник министарства, која је том приликом представила нашу школу.