Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Добровољно служење војног рока и увођење у војну евиденцију

У циљу промоције војног позива, као и информисања о законској обавези увођања у војну евиденцију и могућности добровољног служења војног рока са оружјем, Војска Србије објавила је промотивне видео спотове које можете погледати у наставку вести.