Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Добровољно служење војног рока и увођење у војну евиденцију

У циљу промоције војног позива, као и информисања о законској обавези увођања у војну евиденцију и могућности добровољног служења војног рока са оружјем, Војска Србије објавила је промотивне видео спотове које можете погледати у наставку вести.