Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јануарско-фебруарски испитни рок школске 2018/2019.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 17.12.2018.године до 21.12.2018.године, од 09,30 до 12,30 часова.