Измењени распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2018/2019

Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈИ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2018/2019.ГОДИНИ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОХАЂАТИ ЧАСОВЕ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА, ДА ЋЕ СЕ НАСТАВА ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАВАТИ СУБОТОМ ПОЧЕВ ОД 08.09.2017.ГОДИНЕ ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ :

ЗА ПРВИ РАЗРЕД ОД 10,00-11,30 ЧАСОВА,

ЗА ДРУГИ РАЗРЕД ОД 11,30-13,00 ЧАСОВА,

ЗА ТРЕЋИ РАЗРЕД ОД 13,00-14,30 ЧАСОВА.

ЗА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ОД 14,30-16,00 ЧАСОВА.

Обавештење