Измењени распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2018/2019

Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2018/2019

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2018/2019.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 05.09.2018.године до 12.09.2018.године, од 09,30 до 12,30 часова.