Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Обавештавамо вас да је 58 родитеља ученика који су полагали пријемни у Земунској гимназији тражило на увид тестове са пријемног испита из математике.
Од тога је 40 поднело приговор од којих је 19 уважено.
Број уважених бодова на основу приговора је дат у табели.