Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Обавештавамо вас да је 58 родитеља ученика који су полагали пријемни у Земунској гимназији тражило на увид тестове са пријемног испита из математике.
Од тога је 40 поднело приговор од којих је 19 уважено.
Број уважених бодова на основу приговора је дат у табели.