Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Обавештавамо вас да је 58 родитеља ученика који су полагали пријемни у Земунској гимназији тражило на увид тестове са пријемног испита из математике.
Од тога је 40 поднело приговор од којих је 19 уважено.
Број уважених бодова на основу приговора је дат у табели.