Распоред ванредних и допунских испита у јануарско-фебруарском испитном року

Исправљени распоред писаних провера за други класификациони период

Измењени распоред писаних провера за друго тромесечје школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Оглас о давању у закуп школског простора

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Обавештавамо вас да је 58 родитеља ученика који су полагали пријемни у Земунској гимназији тражило на увид тестове са пријемног испита из математике.
Од тога је 40 поднело приговор од којих је 19 уважено.
Број уважених бодова на основу приговора је дат у табели.