РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Измена у распореду ванредних испита у јунском испитном року.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

РАСПОРЕД ОДБРАНА МАТУРСКИХ РАДОВА У ЈУНСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2017/2018. године

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Обавештавамо вас да је 58 родитеља ученика који су полагали пријемни у Земунској гимназији тражило на увид тестове са пријемног испита из математике.
Од тога је 40 поднело приговор од којих је 19 уважено.
Број уважених бодова на основу приговора је дат у табели.