Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

У ПРИЛОГУ СУ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ

Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита
- четвртак 07.06. од 8-16ч.

Приговори се подносе у школи у којој је реализован пријемни испит.