РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Измена у распореду ванредних испита у јунском испитном року.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

РАСПОРЕД ОДБРАНА МАТУРСКИХ РАДОВА У ЈУНСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2017/2018. године

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

У ПРИЛОГУ СУ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ

Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита
- четвртак 07.06. од 8-16ч.

Приговори се подносе у школи у којој је реализован пријемни испит.