Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2018/2019

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Пријава испита за ванредне ученике јун 2018

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јунски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 16.05.2018.године до 22.05.2018.године, од 09,30 до 12,30 часова.