Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СТАРИЈЕ ОД 17 ГОДИНА МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.ГОДИНЕ

Полагање пријемних испита за упис у специјализоване средње школе и одељења

Распоред писаних провера

Пријава испита за ванредне ученике јун 2018

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јунски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 16.05.2018.године до 22.05.2018.године, од 09,30 до 12,30 часова.