Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Пријава испита за ванредне ученике јун 2018

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јунски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 16.05.2018.године до 22.05.2018.године, од 09,30 до 12,30 часова.