Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2018/2019

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ЧЕТВРТИХ РАЗРЕДА ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ, КОЈИ СУ УПУЋЕНИ У НАШУ ШКОЛУ НА ПОЛАГАЊЕ РАЗРЕДНОГ ИСПИТА ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА.