Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

Издавање дупликата јавних исправа

Измена распореда полагања разредних испита у јунском испитном року

Распоред полагања разредних испита у јунском року школске 2017/2018. године.

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ЧЕТВРТИХ РАЗРЕДА ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ, КОЈИ СУ УПУЋЕНИ У НАШУ ШКОЛУ НА ПОЛАГАЊЕ РАЗРЕДНОГ ИСПИТА ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА.