Распоред писаних провера до краја школске 2017/18. године

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Допуна распореда ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред полагања ванредних и допунских испита у априлско мајском испитном року школске 2017/2018.

Прелиминарни резултати општинског такмичења из српског језика и језичке културе.

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ да се дана 14.04.2018. године - у суботу, настава италијанског језика НЕЋЕ одржати, због одласка наставника на републичко такмичење.

Обавештење