Измењени распоред писаних провера за друго тромесечје школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Оглас о давању у закуп школског простора

Упутство за израду матурског рада

Одлука о утврђивању висине школарине за ванредне ученике

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ да се дана 14.04.2018. године - у суботу, настава италијанског језика НЕЋЕ одржати, због одласка наставника на републичко такмичење.

Обавештење