Измењени распоред писаних провера за друго тромесечје школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Оглас о давању у закуп школског простора

Упутство за израду матурског рада

Одлука о утврђивању висине школарине за ванредне ученике

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2018

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јануарско-фебруарски испитни рок школске 2017/2018.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 25.12.2017.године до 29.12.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.