Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Лица задужена за контролу забране пушења

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Лица задужена за контролу забране пушења:

-Марко Маринковић, за смену 1. и 3. разред, тел. 069 88 00 519, 011 2641 876, 011 361 8510
-Ненад Здравковић, за смену 2. и 4. разред, тел. 069 88 00 518, 011 2641 876

Запослене можете пронаћи у зборници или позвати на наведете телфоне уколике је потребно пријавити пушење у просторијама школе, библиотеци, дворишту, спортским теренима и "Ђачком кутку".

Текст обавештења.