Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Лица задужена за контролу забране пушења

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Лица задужена за контролу забране пушења:

-Марко Маринковић, за смену 1. и 3. разред, тел. 069 88 00 519, 011 2641 876, 011 361 8510
-Ненад Здравковић, за смену 2. и 4. разред, тел. 069 88 00 518, 011 2641 876

Запослене можете пронаћи у зборници или позвати на наведете телфоне уколике је потребно пријавити пушење у просторијама школе, библиотеци, дворишту, спортским теренима и "Ђачком кутку".

Текст обавештења.