Распоред полагања ванредних и допунских испита у јануарско - фебруарском испитном року школске 2017/2018

Термини допунске и додатне наставе

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2018

Коригован распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Лица задужена за контролу забране пушења

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Лица задужена за контролу забране пушења:

-Марко Маринковић, за смену 1. и 3. разред, тел. 069 88 00 519, 011 2641 876, 011 361 8510
-Ненад Здравковић, за смену 2. и 4. разред, тел. 069 88 00 518, 011 2641 876

Запослене можете пронаћи у зборници или позвати на наведете телфоне уколике је потребно пријавити пушење у просторијама школе, библиотеци, дворишту, спортским теренима и "Ђачком кутку".

Текст обавештења.