Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈИ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/2018.ГОДИНИ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОХАЂАТИ ЧАСОВЕ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА, ДА ЋЕ СЕ НАСТАВА ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАВАТИ СУБОТОМ ПОЧЕВ ОД 09.09.2017.ГОДИНЕПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ :

ЗА ПРВИ РАЗРЕД ОД 10,00-11,30 ЧАСОВА,

ЗА ДРУГИ РАЗРЕД ОД 11,30-13,00 ЧАСОВА,

ЗА ТРЕЋИ РАЗРЕД ОД 13,00-14,30 ЧАСОВА.

ЗА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ОД 14,30-16,00 ЧАСОВА.

Обавештење