Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДРУГИХ ГИМНАЗИЈА И УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈИ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/2018.ГОДИНИ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОХАЂАТИ ЧАСОВЕ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА, ДА ЋЕ СЕ НАСТАВА ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА ОДРЖАВАТИ СУБОТОМ ПОЧЕВ ОД 09.09.2017.ГОДИНЕПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ :

ЗА ПРВИ РАЗРЕД ОД 10,00-11,30 ЧАСОВА,

ЗА ДРУГИ РАЗРЕД ОД 11,30-13,00 ЧАСОВА,

ЗА ТРЕЋИ РАЗРЕД ОД 13,00-14,30 ЧАСОВА.

ЗА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД ОД 14,30-16,00 ЧАСОВА.

Обавештење