Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Пријава разредних и поправних испита и испита за ванредне ученике за августовски рок 2016/17.

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за августовски испитни рок школске 2016/2017.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 31.7.2017.године до 04.8.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.