Распоред писаних провера до краја школске 2017/18. године

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Допуна распореда ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред полагања ванредних и допунских испита у априлско мајском испитном року школске 2017/2018.

Прелиминарни резултати општинског такмичења из српског језика и језичке културе.

Пријава разредних и поправних испита и испита за ванредне ученике за августовски рок 2016/17.

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за августовски испитни рок школске 2016/2017.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 31.7.2017.године до 04.8.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.