РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Измена у распореду ванредних испита у јунском испитном року.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

РАСПОРЕД ОДБРАНА МАТУРСКИХ РАДОВА У ЈУНСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2017/2018. године

Пријава разредних и поправних испита и испита за ванредне ученике за августовски рок 2016/17.

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за августовски испитни рок школске 2016/2017.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 31.7.2017.године до 04.8.2017.године, од 09,30 до 12,30 часова.