Пријава испита за ванредне ученике август 2017

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред полагања разредних испита у јунском испитном року школске 2017.године

Допуњен распоред припремне наставе за полагање поправних испита

Распоред припремне наставе за полагање разредних испита

20.5.2017. одржан је Хуманитарни спортски турнир "Срцем за Ацу" у баскету и фудбалу

У суботу, 20. маја 2017. године, у Гимназији „Свети Сава“ одржан је хуманитарни спортски турнир "Срцем за Ацу" између ученика београдских гимназија у организацији нашег Ученичког парламента, са циљем прикупљања помоћи ученику Александру Ђорђевићу из Обрежа код Варварина који се бори с тешком болешћу.
Ученици су се такмичили у следећим дисциплинама: фудбал (9 екипа) и баскет (12 екипа).
Учесници турнирa
10. Клач момци
11. Цезар
12. Центар – победници турнира

Екипа „Канарево брдо“ победила је у фудбалу, а екипа „Центар“ у баскету, за шта су награђени пехаром, док су сви учесници добили захвалнице.

Овај турнир је наставак започетих акција Ученичког парламента и новинарске и драмске секције наше школе (организована је акција продаје школског часописа „Принцип“ у хуманитарне сврхе и одиграна је представа „Пипи, дугачка чарапа“ у Пан театру).
За организацију турнира био је задужен Ученички парламент, а помоћ у организацији и реализацији пружио је велики број наших ученица и ученика - волонтера.

Искрено се надамо да ће се традиција одржавања хуманитарних турнира у нашој школи која постоји низ година наставити и да ће нам се придружити још више екипа из различитих школа, а како бисмо можда помогли још неком коме та помоћ буде потребна.
Захваљујемо се свим учесницима, јер је прикупљено 18500 динара.