Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Квиз опште културе и свезнања "Цивилизација"

Прошле недеље завршен је овогодишњи циклус такмичења у оквиру квиза опште културе и свезнања "Цивилизација" за прваке.
Квиз традиционално воде и сусрете организују сами ученици, уз координацију професорки историје Јасмине Вукадиновић и Перунике Петровић. Такмиче се трочлане екипе које представљају своја одељења.
Прваци су се одлично показали. Ове године је, на пенале, победила екипа 1/5 у саставу: Пјевић Јован, Которчевић Ана и Ђорђевић Никола.

Чланови Редакције квиза за прваке су били из одељења 1/5 и 1/7 - Врачар Тамара, Поповић Мила, Ахмети Ана, Нинић Катарина, Кованџић Владимир, Букарица Катарина, Марковић Вук и Лештанин Марија.

За 3. разред победници су из одељења 3/7, у саставу — Ранђић Константин, Томановић Тадија и Јанковић Јован.
Чланови редакције за трећи разред су биле ученице 3/6 – Лончарски Анђела, Михајловић Ана, Календер Ана и Деверџић Радица.
Све екипе су прославиле заједно са својим навијачима уз торту и колаче. Честитамо победницима, а остали ће имати прилике да се докажу наредне године.