Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2017

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Упутства и информације о пријављивање и полагање испита разредног испита из италијанског језика су у прилогу.