Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Посета Институту за нуклерне науке "Винча"

10. маја 60 ученика наше школе у пратњи професора Драгане Јелић и Давора Николића посетили су Институт за нуклеарне науке "Винча" и присуствовали предавањима из области радиофармацеутике, нуклеарне медицине и радиоактивности.