Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

Посета Институту за нуклерне науке "Винча"

10. маја 60 ученика наше школе у пратњи професора Драгане Јелић и Давора Николића посетили су Институт за нуклеарне науке "Винча" и присуствовали предавањима из области радиофармацеутике, нуклеарне медицине и радиоактивности.