Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

Посета Институту за нуклерне науке "Винча"

10. маја 60 ученика наше школе у пратњи професора Драгане Јелић и Давора Николића посетили су Институт за нуклеарне науке "Винча" и присуствовали предавањима из области радиофармацеутике, нуклеарне медицине и радиоактивности.