Пријава испита за ванредне ученике август 2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2018_2019

Нови кориговани распоред допунских и ванредних испита у јунском испитном року

Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Посета Институту за нуклерне науке "Винча"

10. маја 60 ученика наше школе у пратњи професора Драгане Јелић и Давора Николића посетили су Институт за нуклеарне науке "Винча" и присуствовали предавањима из области радиофармацеутике, нуклеарне медицине и радиоактивности.