Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Изузетан успех наших ученика на трећој националној географској олимпијади

На трећој националној географској олимпијади одржаној од 19. до 21. маја у Београду ученици наше школе остварили су изузетан успех.
Гајић Марко ученик 4/5 освојио је друго место, Тодор Мајсторовић ученик 2/7 освојио је друго место и Станоје Стајић ученик 3/1 одељења освојио је треће место у конкуренцији 140 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховим професорима.