Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Изузетан успех наших ученика на трећој националној географској олимпијади

На трећој националној географској олимпијади одржаној од 19. до 21. маја у Београду ученици наше школе остварили су изузетан успех.
Гајић Марко ученик 4/5 освојио је друго место, Тодор Мајсторовић ученик 2/7 освојио је друго место и Станоје Стајић ученик 3/1 одељења освојио је треће место у конкуренцији 140 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховим професорима.