Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

Изузетан успех наших ученика на трећој националној географској олимпијади

На трећој националној географској олимпијади одржаној од 19. до 21. маја у Београду ученици наше школе остварили су изузетан успех.
Гајић Марко ученик 4/5 освојио је друго место, Тодор Мајсторовић ученик 2/7 освојио је друго место и Станоје Стајић ученик 3/1 одељења освојио је треће место у конкуренцији 140 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховим професорима.