РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Измена у распореду ванредних испита у јунском испитном року.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

РАСПОРЕД ОДБРАНА МАТУРСКИХ РАДОВА У ЈУНСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2017/2018. године

Изузетан успех наших ученика на трећој националној географској олимпијади

На трећој националној географској олимпијади одржаној од 19. до 21. маја у Београду ученици наше школе остварили су изузетан успех.
Гајић Марко ученик 4/5 освојио је друго место, Тодор Мајсторовић ученик 2/7 освојио је друго место и Станоје Стајић ученик 3/1 одељења освојио је треће место у конкуренцији 140 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховим професорима.