Распоред ванредних и допунских испита у јануарско-фебруарском испитном року

Исправљени распоред писаних провера за други класификациони период

Измењени распоред писаних провера за друго тромесечје школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Оглас о давању у закуп школског простора

Изузетан успех наших ученика на трећој националној географској олимпијади

На трећој националној географској олимпијади одржаној од 19. до 21. маја у Београду ученици наше школе остварили су изузетан успех.
Гајић Марко ученик 4/5 освојио је друго место, Тодор Мајсторовић ученик 2/7 освојио је друго место и Станоје Стајић ученик 3/1 одељења освојио је треће место у конкуренцији 140 ученика средњих школа из Србије и Републике Српске.
Ученици су показали завидан ниво знања из теоријске и практичне географије, и потврдили да се уложен напор, рад и вишемесечне припреме на крају резултирају сјајним успехом.
Честитамо ученицима и њиховим професорима.