Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

Хуманитарни турнир!

Ученички парламент Гимназије „Свети Сава“ организује хуманитарни турнир (фудбал и баскет) за седамнаестогодишњег Александра Ђорђевића из Обрежа код Варварина који болује од акутно мијелоидне леукемије. За пресађивање коштане сржи у Италији или Немачкој потребно је између 200 и 300 хиљада евра.
Турнир се одржава у суботу, 20. маја 2017. године на теренима наше школе (Ресавска 58) у трајању од 10:00 до 17:00 часова.
Минимална хуманитарна донација и уједно и улазница за учешће екипе је уплатница са уплаћеном сумом новца од 1000 динара по екипи, која се уплаћује на наменски жиро рачун за хуманитарну помоћ.
Игра се баскет 3 на 3 и фудбал 4+1.
Учесници ће накнадно бити обавештени о редоследу утакмица.
Пријаве до 18.05.2017. Ученичком парламенту.