Пријава испита за ванредне ученике август 2017

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред полагања разредних испита у јунском испитном року школске 2017.године

Допуњен распоред припремне наставе за полагање поправних испита

Распоред припремне наставе за полагање разредних испита

Хуманитарни турнир!

Ученички парламент Гимназије „Свети Сава“ организује хуманитарни турнир (фудбал и баскет) за седамнаестогодишњег Александра Ђорђевића из Обрежа код Варварина који болује од акутно мијелоидне леукемије. За пресађивање коштане сржи у Италији или Немачкој потребно је између 200 и 300 хиљада евра.
Турнир се одржава у суботу, 20. маја 2017. године на теренима наше школе (Ресавска 58) у трајању од 10:00 до 17:00 часова.
Минимална хуманитарна донација и уједно и улазница за учешће екипе је уплатница са уплаћеном сумом новца од 1000 динара по екипи, која се уплаћује на наменски жиро рачун за хуманитарну помоћ.
Игра се баскет 3 на 3 и фудбал 4+1.
Учесници ће накнадно бити обавештени о редоследу утакмица.
Пријаве до 18.05.2017. Ученичком парламенту.