Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

„Дружба, как и память – бессмертна“

Чланови секције из руског језика, учествовали су на трећем по реду концерту гимназија и средњих школа Београда у Руском дому. Концерт се већ традиционално одржава у мају, а повод је обележавање Дана победе. Уз звукe гитаре и хармонике, са пуно љубави и посвећености, наши ученици су учинили да ово вече остане упамћено. Наступили су пред својим другарима, родитељима, наставницима и поштоваоцима руског језика и културе.
«До новых встреч!»