Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

„Дружба, как и память – бессмертна“

Чланови секције из руског језика, учествовали су на трећем по реду концерту гимназија и средњих школа Београда у Руском дому. Концерт се већ традиционално одржава у мају, а повод је обележавање Дана победе. Уз звукe гитаре и хармонике, са пуно љубави и посвећености, наши ученици су учинили да ово вече остане упамћено. Наступили су пред својим другарима, родитељима, наставницима и поштоваоцима руског језика и културе.
«До новых встреч!»