Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

„Дружба, как и память – бессмертна“

Чланови секције из руског језика, учествовали су на трећем по реду концерту гимназија и средњих школа Београда у Руском дому. Концерт се већ традиционално одржава у мају, а повод је обележавање Дана победе. Уз звукe гитаре и хармонике, са пуно љубави и посвећености, наши ученици су учинили да ово вече остане упамћено. Наступили су пред својим другарима, родитељима, наставницима и поштоваоцима руског језика и културе.
«До новых встреч!»