ОТВОРЕНА ВРАТА

Нови кориговани распоред писаних провера за трећи класификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у априлско-мајском испитном року школске 2018/2019

Кориговани распоред писаних провера у трећем класификационом периоду

Разредни испит италијански језик мај 2019

3. место на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности, "Књижевној олимпијади", одржаној 14.5.2017. године у Сремским Карловцима, ученица 2/7 Анастасија Милошевић освојила је 3. место. Честитамо на дивном успеху и ученици и професорки Анђи Аландер-Мирковић!
Истовремено похваљујемо ученицу 1/6 Ању Мишчевић која је освојила 4. место и знамо да ћемо следеће године бити још бољи!