Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

3. место на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности, "Књижевној олимпијади", одржаној 14.5.2017. године у Сремским Карловцима, ученица 2/7 Анастасија Милошевић освојила је 3. место. Честитамо на дивном успеху и ученици и професорки Анђи Аландер-Мирковић!
Истовремено похваљујемо ученицу 1/6 Ању Мишчевић која је освојила 4. место и знамо да ћемо следеће године бити још бољи!