Измењени распоред писаних провера за друго тромесечје школске 2018/2019

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2019

Оглас о давању у закуп школског простора

Упутство за израду матурског рада

Одлука о утврђивању висине школарине за ванредне ученике

3. место на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности, "Књижевној олимпијади", одржаној 14.5.2017. године у Сремским Карловцима, ученица 2/7 Анастасија Милошевић освојила је 3. место. Честитамо на дивном успеху и ученици и професорки Анђи Аландер-Мирковић!
Истовремено похваљујемо ученицу 1/6 Ању Мишчевић која је освојила 4. место и знамо да ћемо следеће године бити још бољи!