Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

3. место на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности, "Књижевној олимпијади", одржаној 14.5.2017. године у Сремским Карловцима, ученица 2/7 Анастасија Милошевић освојила је 3. место. Честитамо на дивном успеху и ученици и професорки Анђи Аландер-Мирковић!
Истовремено похваљујемо ученицу 1/6 Ању Мишчевић која је освојила 4. место и знамо да ћемо следеће године бити још бољи!