Распоред полагања ванредних и допунских испита у јануарско - фебруарском испитном року школске 2017/2018

Термини допунске и додатне наставе

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2018

Коригован распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Распоред писаних провера до краја првог полугодишта

3. место на републичком такмичењу из књижевности

На републичком такмичењу из књижевности, "Књижевној олимпијади", одржаној 14.5.2017. године у Сремским Карловцима, ученица 2/7 Анастасија Милошевић освојила је 3. место. Честитамо на дивном успеху и ученици и професорки Анђи Аландер-Мирковић!
Истовремено похваљујемо ученицу 1/6 Ању Мишчевић која је освојила 4. место и знамо да ћемо следеће године бити још бољи!