Распоред писаних провера до краја школске 2017/18. године

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Допуна распореда ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред полагања ванредних и допунских испита у априлско мајском испитном року школске 2017/2018.

Прелиминарни резултати општинског такмичења из српског језика и језичке културе.

1. место на међународном литерарном конкурсу културног удружења "Ластавица" из Италије

Ученик 1/6 Симеон Церовина освојио је 1. место на литерарном конкурсу на тему "Писмо оцу" који организује културно удружење "Ласта" из Кадељана Виконага, малог места у близини Милана.
Правилник подразумева да радови морају бити преведени на италијански језик, а предати у рукопису. Симеонов рад оцењен је највишом оценом у рангу ученика од 15 до 19 година.
Сви награђени радови штампани су у Антологији награђених радова. Одломак писма објављен је и на српском језику. Честитамо на овом лепом успеху!