Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

1. место на међународном литерарном конкурсу културног удружења "Ластавица" из Италије

Ученик 1/6 Симеон Церовина освојио је 1. место на литерарном конкурсу на тему "Писмо оцу" који организује културно удружење "Ласта" из Кадељана Виконага, малог места у близини Милана.
Правилник подразумева да радови морају бити преведени на италијански језик, а предати у рукопису. Симеонов рад оцењен је највишом оценом у рангу ученика од 15 до 19 година.
Сви награђени радови штампани су у Антологији награђених радова. Одломак писма објављен је и на српском језику. Честитамо на овом лепом успеху!