Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

1. место на међународном литерарном конкурсу културног удружења "Ластавица" из Италије

Ученик 1/6 Симеон Церовина освојио је 1. место на литерарном конкурсу на тему "Писмо оцу" који организује културно удружење "Ласта" из Кадељана Виконага, малог места у близини Милана.
Правилник подразумева да радови морају бити преведени на италијански језик, а предати у рукопису. Симеонов рад оцењен је највишом оценом у рангу ученика од 15 до 19 година.
Сви награђени радови штампани су у Антологији награђених радова. Одломак писма објављен је и на српском језику. Честитамо на овом лепом успеху!