РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Измена у распореду ванредних испита у јунском испитном року.

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ за ученике који су се пријавили у Гимназији „Свети Сава“

РАСПОРЕД ОДБРАНА МАТУРСКИХ РАДОВА У ЈУНСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2017/2018. године

1. место на међународном литерарном конкурсу културног удружења "Ластавица" из Италије

Ученик 1/6 Симеон Церовина освојио је 1. место на литерарном конкурсу на тему "Писмо оцу" који организује културно удружење "Ласта" из Кадељана Виконага, малог места у близини Милана.
Правилник подразумева да радови морају бити преведени на италијански језик, а предати у рукопису. Симеонов рад оцењен је највишом оценом у рангу ученика од 15 до 19 година.
Сви награђени радови штампани су у Антологији награђених радова. Одломак писма објављен је и на српском језику. Честитамо на овом лепом успеху!