ОТВОРЕНА ВРАТА

Нови кориговани распоред писаних провера за трећи класификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у априлско-мајском испитном року школске 2018/2019

Кориговани распоред писаних провера у трећем класификационом периоду

Разредни испит италијански језик мај 2019

1. место на међународном литерарном конкурсу културног удружења "Ластавица" из Италије

Ученик 1/6 Симеон Церовина освојио је 1. место на литерарном конкурсу на тему "Писмо оцу" који организује културно удружење "Ласта" из Кадељана Виконага, малог места у близини Милана.
Правилник подразумева да радови морају бити преведени на италијански језик, а предати у рукопису. Симеонов рад оцењен је највишом оценом у рангу ученика од 15 до 19 година.
Сви награђени радови штампани су у Антологији награђених радова. Одломак писма објављен је и на српском језику. Честитамо на овом лепом успеху!