Пријава испита за ванредне ученике август 2017

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред полагања разредних испита у јунском испитном року школске 2017.године

Допуњен распоред припремне наставе за полагање поправних испита

Распоред припремне наставе за полагање разредних испита

13.5.2017. Још један Јованов успех - Прво место на Cognitia Libera XII конкурсу ученичких радова из области филозофије и социологије

Наш ученик, Јован Михојевић 3/2 остварио је велик успех на конкурсу ученичких радова Cognitia Libera XII из области филозофије и социологије. Јован не само да је прошао међу 12. најбољих, него је на данашњој смотри и одбрани која је трајала пуних шест сати освојио прво место и вредну награду.
Честитамо Јовану и његовом ментору, професору филозофије Филипу Грбићу.