Електронско пријављивање ученика за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Oбустављен поступак расписивања и спровођења конкурса

Обавештење за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који похађају италијански језик суботом

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

Оглас о давању у закуп школског простора - учионице

Књижевни конкурс “Борислав Пекић”

На овогодишњем књижевном конкурсу ”Борислав Пекић” у организацији Треће београдске гимназије, Јован Михојевић ученик 3-2 освојио је ТРЕЋУ награду у категорији писања есеја.
Свечана додела награда је одржaна 20. априла 2017. у просторијама библиотеке Треће београдске гимназије.
Поред чланова жирија, додели су присуствовале госпођа Љиљана Пекић, супруга Борислава Пекића и Александра Пекић, пишчева унука.
Честитамо Јовану и професорки српског језика и књижевности Јелени Ђорђевић која успешно реализује секцију Креативног читања и писања!