Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

21. марта одржан је Сајам образовања у организацији општине Врачар

У уторак, 21. марта, у Великој сали Градске општине Врачар, одржан је Сајам образовања у организацији општине Врачар и Националне службе за запошљавање. Сајам је посетило преко 400 ученика осмих разреда свих врачарских основних школа, а учествовало је 20 средњих школа, међу којима и наша Гимназија „Свети Сава“.
Осмаци су, у разговору са нашим ученицима, имали прилику да се упознају са смеровима у гимназији, као и са многобројним школским секцијама и другим активностима које су у школи заступљене.
Кроз занимљиве експерименте, приказ тродимензионалног модела крви, израду декупажа и фрактала, наши ученици су веома успешно представили своју Гимназију и побудили велико интересовање код малих матураната.

Похваљују се ученици који су представљали школу на Сајму образовања: Ана Атанасковић, Ања Тодоровић, Никола Ђурица, Лука Арамбашић, Анђела Стојановић, Наталија Лисинац, Емма Мила Костић и Ања Вучковић.