Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

12.04. Ускршња хуманитарна акција

У среду 12.04. у периоду од 13 до 17 часова у дворишту школе, у организацији професорки и професора верске наставе и грађанског васпитања одржана је ускршња хуманитарна акција фарбања јаја.

Ученици су фарбали и осликавали по једно кувано јаје, након чега су јаја однета Дому за незбринуту децу.
Од 9 најлепше осликаних јаја, након гласања, одлучено је да прво место заузме Јаје пата, друго место Јаје са мотивима природе и треће место Јаје овчица.

Захваљујемо свим ученицима и професорима који су помогли у реализацији овог пројекта.