Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

12.04. одржан је пролећни концерт ученика наше школе

У среду, 12. априла, у међусмени одржан је пролећни концерт ученика наше школе у организацији хорске секције, музичара са инструментима и професорке музичког Олге Богић Илић.
У једночасовном дружењу у холу школе могле су се чути композиције популарне, изворне народне и класичне музике.
Сви присутни су слушали нежне звуке акустичне гитаре, док је и ближи комшилук уживао у "благим" тоновима електричних инструмената, а сви заједно још једном смо уживали у ДОБРИМ ВИБРАЦИЈАМА!