Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Вукашин Пиштељић 4/4 - Друга награда на Државном такмичењу из математике!

Државно такмичење из математике у организацији Друштва математичара Србије, одржано је 11. марта 2017. у Деветој гимназији „Михаило Петровић Алас".
Наш матурант, Вукашин Пиштељић (4-4), ове године се попео за степеник више освојивши другу награду у Б категорији!
Честитамо Вукашину и желимо му пуно успеха у будућем бављењу математиком на Математичком факултету који ове године уписује као награђивани такмичар без полагања пријемног испита, са максималним бројем поена.
Такође, честитамо професорки математике и одељењском старешини Милени Кекић и желимо јој много нових успеха у раду са будућим генерацијама у нашој школи.