Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Од 02.-08. априла били смо домаћини гостима из Гимназије Пољане у Љубљани

У периоду од 02-08. априла наша школа је била домаћин гостима из Гимназије Пољане у Љубљани. Сада већ можемо рећи традиционална трећа размена организована је захваљујући сарадњи која је успостављена 2010. године.

За госте из Словеније организована је туристичка шетња по Београду, рекреативна тура до Авале и историјске посете музеју историје Југославије и Миленијумској кули у Земуну.

У школи су ученици похађали уметничке, ѕдравствено-едукативне и психолошке радионице. Резултате свог рада представили су последњег дана посете у просторијама школе.

И док смо под утисцима овогодишње размене с нестрпљењем очекујемо наредну размену са пријатељима из љубљанске гимназије.