Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Припремна настава за полагање разредног испита из музичке културе

20. марта ученици и наставници солунске гимназије посетили су нашу школу

Током ове школске године успостављена је сарадња и са школом 28th ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ из Грчке. Ученици и наставници солунске гимназије посетили су нашу школу 20. марта.

Организоване су едукативне историјске радионице где су ученици упоређивали историјске прилике две пријатељске државе Србије и Грчке од античког периода до савременог доба.
Анализирали су друштвене стереотипе и предрасуде два народа, упоређивали национална јела и свакодневни живот, размењивали утиске о Београду и Солуну и учили основне кораке српских и грчких традиционалних плесова.

Договорена је будућа сарадња и размена ученика наредне школске године.