Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

16.3. посетили су нас ученици и наставници 3rd Senior High School of Tripoli (3. гимназија Триполи) из Грчке

Наше искуство је показало да су студијске посете и размене најлепша прилика за упознавање других култура и народа. 16. марта посетили су нас ученици и наставници 3rd Senior High School of Tripoli (3. гимназија Триполи) из Грчке.

Више од четрдесет учесника и много више оних који су у програм били укључени индиректно уверили су се колико је лепоте изнедрила заједничка комуникација, међусобно преношење знања, учење првих речи на језику који је до тада био непознат.

Посета је била је осмишљена као низ активности, почев од образовних, културно-забавних до рекреативних. Гости су присуствовали презентацији наше школе и часу српског језика. Организована је занимљива уметничка радионица и спортско такмичење, шаховски турнир и мултимедијална радионица.

На обострано задовољство договерено ја да се током следеће школске године организује размена ученика и наставника, између наше две школе.